Чемпіонат Харкова
10.05.2021

Майже ювіляр Долгуля

Лише чотири точних удари відділяли Максима Долгулю від значного бомбардирського досягнення - 300 забитих м’ячів за «Фенікс». Й хоча тренерська настанова на гру нічого такого, зрозуміло, не містила, хлопці прагнули зробити все можливе, аби ювілей відбувся вже у першому матчі «фіолетових» у рамках Літнього Чемпіонату Харкова з футзалу, що стартував із запізненням у місяць.

Старався й сам Макс, забивши двічі вже у першому таймі, та вередлива фортуна вирішила відкласти святкування «на потім». Утім, знаючи снайперські властивості «сімки» «Фенікса» й готовність партнерів допомогти, з високою долею вірогідності можна припустити, що святкову вечерю для команди мамі Макса Ганні Долгулі доведеться готувати вже за підсумками наступного туру Чемпіонату.

Сама ж команда не піднесла жодних сюрпризів, зігравши на «малих обертах» свій перший матч сезону на штучному покритті. Технічного браку, традиційного для нас при зміні паркету на траву, вистачало, але там, де підводила точність у діях, виручали дисципліна та клас.

Команда з Чкалівського зіграла набагато сильніше, ніж у попередній зустрічі на минулому літньому турнірі з міні-футболу. Було помітно, щ за рік суперник істотно виріс в ігровому плані. Й хоча «Фенікс» вирішив усі свої завдання ще у першому таймі, забивши 4 м’ячі без відповіді, це зовсім не означає, що у суперника не було власних моментів для взяття воріт. Скоріш треба подякувати Ельдарові Братчуку, який відіграв бездоганно «у рамці» свої 20 ігрових хвилин матчу.

На свій гол «червоні», безумовно, награли. Й сповна скористалися нашою помилкою в обороні в середині другого тайму. На цей час рахунок був уже 5:0 після точного удару Деміда Євсюкова. Останнє слово залишилося усе ж за «Феніксом»: Михайло Солдатенко встановив остаточний рахунок у матчі 6:1, а «фіолетові» отримали першу перемогу в чемпіонаті, завдавши супернику першу поразку.

Молодша команда свій перший матч програла «Юніору» з Пісочина. Втім, перед малюками, які через кадрові зміни награють нові четвірки, стоять зараз не стільки турнірні, скільки організаційні завдання.