Чемпіонат Харкова
07.12.2019

Гольовий фейерверк

Відлік своєї історії «Фенікс» веде з 8 листопада 2015 року. Саме цього дня наші хлопці зіграли свій перший офіційний матч. Тоді в рамках Відкритого Чемпіонату Харкова з футзалу вони обіграли «Динамо» з рахунком 4:1. І ось чотири року потому турнірні шляхи суперників знову перетнулися.

Відзначу, що для опонентів ця очна дуель стала лише четвертою в історії протистояння, але найрезультативнішою і такою, що подарувала вболівальникам фейерверк забитих м'ячів. Поєдинок, який відбувся, по суті був позбавлений ігрової інтриги, оскільки перевага «Фенікса» протягом усього матчу була очевидною. У складі «Динамо» варто було звернути увагу на дії Артема Маргаряна, знайомого по виступах за ДЮСШ-12 у Plarium Лізі. Зате колишній його партнер по команді Ельдар Братчук з перших хвилин зайняв голкіперську позицію “Фенікса».

На майданчику того вечора по повній «запалювали» гравці у фіолетових футболках. Польову феєрію розпочав капітан: Артем Шевченко ударом з близької відстані переграв вартового воріт «Динамо». Не встигли суперники перевести дух, як їм довелося знову розводити мя'ч з центру майданчика. Успіх нашим хлопцям приніс розіграш «стандарту», і Данііл Дудін ефективним «пострілом» зумів «зняти павутиння» з верхнього кута воріт суперника.

У цілому картина першого тайму гри не відрізнялася різноманітністю. «Фенікс» контролював м'яч, розігруючи багатоходові комбінації, у той час як гравці «Динамо» намагалися налагодити контргру. Незабаром прицільний удар вдався Даніілу Болдижеву, й знову взяття воріт відбулося після розіграшу стандартного положення.

Суперники не багато що могли протипоставити злагодженим діям наших хлопців, які ще до перерви зуміли відзначитися тричі (авторами забитих м'ячів стали Іван Коньков, Данііл Болдижев та Олександр Безрук). Домігшися солідної переваги у рахунку, хлопці не стали зупинятися на досягнутому результаті. Щоправда, Данііл Завада у дебюті другої 20-хвилинки «розмочив» рахунок, але цей гол так і залишився єдиним досягненням хлопців з «Динамо».

У цілому ж статистичні дані вельми красномовно промовляють про перевагу наших хлопців: 17 ударів у ствір воріт в активі «Фенікса» проти 4 - опонентів. Варто відзначити й той факт, що тренерський штаб у ході поєдинку випробовував у дії різні сполучення гравців. Добре взаємодіяли на майданчику Іван Коньков та Демід Євсюков, які взяли найактивнішу участь у гольових комбінаціях.

Лише у дебюті другого тайму підопічні Сергія Гриценка та Юрія Ващенка на якийсь час віддали ініціативу супернику, однак потім щохвилини нарощували перевагу. Унаслідок своє гольове мовчання перервав Глєб Іванюженко, постійно був націлений на ворота динамівців Микита Боднар. Це той випадок, коли можна говорити про командну перемогу «Фенікса».

Як результат, «фіолетові» отримали поки найкрупнішу перемогу у нинішньому чемпіонаті міста, вперше подолавши риску у 10 забитих м'ячів. Цей успіх дозволив їм розташуватися на 3 місці у турнірній таблиці (9 очок після 4 ігор), відстаючи лише на один заліковий бал від лідера – «Першої столиці».

Порадував уболівальників і «Фенікс-2», який переграв команду "Tesla-2" з рахунком 3:1. Це друга перемога поспіль нашої другої команди у відкритому Чемпіонаті Харкова і знову – з перевагою у м'ячах.

Турнірна таблиця

Відкритий Чемпіонат Харкова з футзалу , Група "В"