Чемпіонат України
20.11.2019

Незручний “Олімпік”

“Олімпік”, який вчора програв “Першій столиці” з неочікуваним рахунком 0:6, відновився до сьогоднішнього ігрового дня краще, ніж “Фенікс”, який отримав дві перемоги. Схоже, що матч з валківською ДЮСШ виснажив хлопців емоційно.

Щоправда, по початку гри цього сказати було не можна. “Фенікс” контролював м’яч, атакував, виглядав досить непогано і намагався грати першим номером. Але звичного блиску в очах не було. Команда діяла монотонно й надто академічно. А у моментах, які створювала, все закінчувалося технічними помилками або на передачах, або на прийманні м’яча.

До середини першого тайму гра вирівнялася, а після фолу у штрафній у наші ворота було призначено 6-метровий. Ельдар Братчук, якому сьогодні виповнилося 13 років, з ударом впорався на відмінно. Від його рук м’яч потрапив у штангу. Але вже за хвилину Олексій Пличко, який не реалізував “точку”, виправився, відкривши рахунок у матчі.

“Фенікс” продовжував шукати щастя біля воріт суперника, але команду підводили зайва жадібність там, де треба було віддавати, і неточність у завершенні атак. Декілька разів здавалося, м’ячу вже нікуди дітися, але навіть у порожні ворота “замкнути” передачі на дальню штангу не виходило. Ми не забивали – забив “Олімпік”. На останній хвилині тайму Станіслав Волкодав довів рахунок до 2:0.

Та ледь розпочався другий тайм – “Фенікс” отримав й третій м’яч. Тренери почали тасувати четвірки, і до технічного браку у грі додався ще й фактор незіграності. А ще за чотири хвилини ми пішли грати з п’ятим польовим.

Це дещо пожвавило гру попереду, хлопцям вдалося скоротити відставання до двох м’ячів, але на більше нас не вистачило. “Олімпік” же ж забив ще двічі у порожні ворота.

Команда Андрія Огіенка залишається незручним суперником для “Фенікса”. Досить згадати 1:7 у позаминулорічному Чемпіонаті Харкова й крупну поразку у минулому відборі Чемпіонату України, яке, щоправда, “Феніксу” не гукнулось жодним чином – на той час команда вже забезпечила собі перше місце у групі. Сьогоднішні втрачені очки у принципі теж не критичні. Із групи виходять чотири команди, й шанс нашої поки шо виглядає оптимістично. Інша річ, що грі хлопців бракує стабільності. Провівши дві відмінні гри, “Фенікс” може провалити наступну. І, швидше за все, над цим належить працювати команді у найближчих тренуваннях.