Чемпіонат Хмельницького
23.07.2022

Із думками про Харків

До матчу з одним із лідерів групи «Фенікс» підійшов особливо налаштованим. Й не лише через те, що команда хотіла продемонструвати всім, що невдача у зустрічі з FC Adrenaline була випадковістю. Для хлопців із FC Barbershop Харків зовсім не чуже місто. На сторінках компанії в Instagram, на Facebook – і розбиті вулиці Салтівки, і зруйнований центр. Ледь не щомісяця співробітники Barbershop приїздять до Харкова (й не лише) із гуманітарною допомогою переселенцям та необхідним обладнанням для військових.

Збирає гроші компанія, як може. До прикладу, тепер хлопці випускають оригінальне і смачне печиво, кожне зі своїм унікальним малюнком, що відображає реальні історії з бойового життя Штурмового загону «Шалена зграя». Сто відсотків виручених коштів підуть на його ж підтримку. «Фенікс» просто не зміг не взяти участі у цьому проекті, підтримав людей, для яких Харків має таке ж особливе значення, як і для нас.

Та повернемося до матчу, що ускладнився спекою, від якої Хмельницький вже встиг відвикнути.

Перша третина зустрічі пройшла за відчутної ігрової переваги «Фенікса». Команда із Хмельницького грала від захисту, а харків’яни впевнено розігрували свої комбінації. Першого небезпечного удару завдав Данило Ходацький, та Ігор Тимощук упевнено витягнув м’яч із нижнього кута. Однак наполегливий Ходацький взяв гору. Буквально наступної ж атаки він перехопив м’яч на чужій половині майданчика й майстерно пробив повз воротаря, а вже за хвилину подвоїв рахунок класним ударом у «дев’ятку» після розіграшу стандарту. Ще за хвилину вихід три-в-один, що утворився після вдалого перехоплення, реалізував Іван Коньков, довівши рахунок до 3:0. Здавалося, фортуна із лишком відшкодувала нам за катастрофічне невезіння у матчі з FC Adrenaline тиждень тому.

Віддамо належне суперникам, які не знітилися і до перерви змогли відіграти два м’ячі. Спочатку «джентльменам» вдався вихід два-в-нуль, а на останній хвилині тайму під час контратаки м’яч у власні ворота зрізав Максим Долгуля.

Початок другого тайму знову залишився за «Феніксом». Простріл Данили Болдижева майстерно замкнув Максим Долгуля, зробивши рахунок 4:2. Та вже незабаром хмельничанам вдалося зрівняти рахунок, забивши двічі. Особливо відзначимо другий із цих двох м’ячів, що опинився у сітці наших воріт після вражаючого за силою й точністю удару Андрія Шульгана у «дев’ятку». Сил у «Фенікса» вже не було. Тож за 15 хвилин до завершення матчу «фіолетові» перешли на гру з п’ятьма польовими. Й хоча позиційно вона будувалася не дуже успішно через неорганізованість при виході із зони, хлопці, утім, були винагороджені за старання й наполегливість, коли гостру передачу Ходацького реалізував у автогол Іван Косяк.

Останні 9 хвилин зустрічі команда швидше боролася зі спекою та втомою, утім, успішно реалізувавши дві контратаки. В обох випадках забивав Долгуля, який оформив у підсумку «хет-трик» - перший для нашої команди на цьому турнірі.

«Фенікс» повернув собі місце у трійці лідерів. У матчі 4-го туру наступними вихідними наша команда зіграє із ФК «ЗА-ЗУЛ».