Чемпіонат Хмельницького
17.07.2022

Перший «Адреналін». Перша поразка

«Фенікс» програв свій матч другого туру Першого воєнного Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, але не осоромився. Глядачі побачили видовищну та комбінаційну гру у виконанні команди, утім, два фактори завадили піти з поля сьогодні у статусі переможців.

Перша – це позамежний настрій гравців FC Adrenaline, які зіграли максимально дисципліновано, переусім в обороні. Й хоча територіальна перевага була у «фіолетових», втілити її у гру не виходило. Компактна й насичена оборона суперника цього вечора виявилася нам не до сили. Перш за все - через низьку реалізацію власних моментів.

І це другий фактор. Важко пригадати, коли раніше «Фенікс» показував таку непереконливу гру на завершальній стадії атак. Лише трохи більше 30% ударів по воротах були точними. Причому з ближньої дистанції лише один удар із п'яти влучив у ствір воріт й лише третина – з середньої. «Фенікс» створював моменти, у тому числі й зі стандартів, але м'яч уперто не йшов до воріт.

Гра була відносно рівною, й ближче до екватора другого тайму виникло передчуття, що усе вирішить один забитий м'яч до будь-яких воріт. Тож коли за 10 хвилин до завершення зустрічі Володимир Шанін розібрався на «п'ятачку» й відкрив рахунок матчу, завдання для нас стало вдвічі складнішим. Й тим не менш, команда зуміла відігратися після відмінного удару із середньої дистанції Данили Болдижева.

1:1, мабуть, був би закономірним підсумком цього матчу, але «фіолетовим» хотілося усе ж вирвати перемогу. Та сталося навпаки. За дві хвилини до завершення зустрічі кіпер FC Adrenaline Дмитро Головатий точним ударом доправив м’яч у порожні ворота нашої команди.

Та усе ж дорікнути хлопцям нам нема у чому. Якість гри була на доброму рівні, фізично команда супернику не поступилася, обсяг роботи, виконаний хлопцями на полі, був досить високим. Одразу троє – Ходацький, Болдижев та Коньков – виконали за матч понад сто техніко-тактичних дій, причому у перших двох цей показник зовсім понад 150. Гра хлопців доставила задоволення їхнім уболівальникам, для яких, до речі, сьогодні уперше було проведено відкриту пряму трансляцію, яку могли подивитися усі бажаючі (до цього трансляції відбувалися лише за закритими посиланнями). До слова, уболівальникам варто подякувати окремо. У першу чергу, тій харківській «діаспорі», яка, дізнавшися, що у місцевому турнірі грає команда з їхнього міста, прийшла нас підтримати. І, звісно, ще окрема подяка родині з П’ятихаток, що навіть підготувала красивий банер «Фенікс» – чемпіон!».

Сьогоднішня поразка відкинула нашу команду з першого місця одразу на п’яте. Утім, уся боротьба у групі ще попереду. Впевнені, хлопці зроблять усе, аби твердження своїх уболівальників втілити у життя.