"Фенікс" на виїзді
10.10.2020

«Фенікс» у Вищій лізі Ярмарку футзалу!

Як і рік тому, «Фенікс» пробився до Вищої ліги Ярмарки футзалу у Луцьку. Та якщо минулого сезону на нас зіграв збіг обставин і результати ігор, у яких ми не брали участі, то тепер команда виграла свою групу без зайвих запитань та нервування.

До вчорашніх перемог над ФК «ІнБев» (Жітомир) та «Любертом» (Луцьк) «Фенікс» додав ранкову перемогу у відмінному матчі проти рівненської ДЮСШ-4, четвертої команди рейтингу АФУ серед дитячо-юнацьких клубів та ДЮСШ. Сама гра стала однією з прикрас групового етапу турніру – швидка, технічна та комбінаційна. Дубль Михайла Солдатенка та голи Данили Болдижева й Максима Долгулі забезпечили нам перемогу із цілком комфортним рахунком – 4:1. В обороні команда зіграла надійно та дисципліновано, припустившися лише однієї помилки, яка й привела до пропущеного м’яча у другому таймі.

Після закінчення цієї зустрічі варіанти, за яких би “Фенікс” не потрапляв до Вищої ліги, зводилися швидше до теоретичних. Понад те, команду влаштовували нічия чи навіть мінімальна поразка у заключному матчі туру.

І матч проти "Power" із Рожища хлопці постаралися зіграти якомога спокійніше. Для фінального дня потрібні сили, а їх після важких чотирьох днів Кубку України та двох на Ярмарку футзалу вже не так багато. «Фенікс» комбінував і добре відпрацьовував у позиційній обороні при атаках суперника. У другому таймі м’яч таки побував у наших воротах, але буквально за хвилину «Фенікс» відігрався – партнери вивели Ваню Конькова на ударну позицію. З першим його ударом кіпер команди з Рожища впорався, але при цьому відбив м’яч невдало, й Коньков головою пробив повз захисника, який намагався врятувати свої ворота.

Відігравшись, «Фенікс» знову заспокоївся й почав грати за рахунком. За півтори хвилини до фінальної сирени Владислав Федорук скористався плутаниною біля наших воріт й забив другий м’яч.

Рахунок 1:2 влаштовував нашу команду, але програвати хлопцям не хотілося. Тренери взяли хвилину, Болдижев вдягнув футболку п’ятого польового. "Power" намагався тягнути час, та коли до фінальної сирени залишалося 15 секунд, пішла передача Солдатенка на Долгулю, Макс здорово «усунув» захисника й, поклавши ложним замахом на паркет воротаря, точно пробив по воротах.

«Фенікс» вийшов до Вищої ліги ярмарку футзалу з першого місця у своїй групі й завтра побореться за медалі з ДЮСШ-4 (Рівне), Respect (Маневичі) й хмельницьким «Соколом».