Кубок Харкова
30.08.2020

Той самий рахунок, але інша гра

Майже рік минув з моменту останньої зустрічі “Фенікса” з торпедівцями у рамках Кубку Харкова з міні-футболу. І якщо рахунок тієї зустрічі “фіолетові” повторити змогли, то до якості самої гри залишилися питання.

Не можна сказати, що сама гра команді не вдавалася. “Фенікс” володів як ігровою, так і територіальною перевагою, але, як це зазвичай і буває у матчах з командами великого футболу, зіграти у свою гру тривалий час не міг. Так на стику футболу і футзалу команди грали усі сорок хвилин.

Рахунок хлопці відкрили досить швидко. Артем Шевченко запустив по бровці Михайла Солдатенка, той переграв воротаря суперників, і м’яч, зачепивши по дорозі захисника “Торпедо”, влетів у сітку воріт.

На наступний м’яч довелося чекати довгі дванадцять хвилин. Демид Євсюков з ауту прострілював повз ворота. Мя’ч, потрапивши у Костянтина Соколова, змінив напрям польоту й опинився у воротах Ігоря Омельченка, який не встиг відреагувати.

І без того хитка перевага “Фенікса” у рахунку могла б бути ще меншою, якби не Ельдар Братчук, який здорово відіграв у воротах, раз за разом рятуючи команду після досить небезепечних контратак суперника.

У другому таймі голи посипалися, як із рогу достатку. “Фіолетові” забивали багато й різноманітно – і у чужі ворота, і у свої. Спочатку Максим Долгуля і Микита Боднар по черзі й асистували один одному, й забивали. Потім Артем Шевченко і Ваня Коньков довели рахунок до великого - 6:0.

Ця комфортна перевага заспокоїла команду, й протягом наступних восьми хвилин м’яч тричі побував у наших воротах. Причому двічі ворота Ельдара Братчука вразили свої ж партнери. Спочатку після прострілу у нашу штрафну м’яч знайшов Михайла Солдатенка, після чого зрикошетив у ворота. А за сім хвилин мя’ч, що котився до вже порожніх воріт, намагався зупинити Михайло Дудін. У нього це майже вийшло, але буквально на лічені сантиметри м’яч усе ж перетнув лінію наших воріт. У проміжку між цими двома голами “Торпедо” забило ще один самостійно зусиллями Артема Мишкова, на гол якого, втім, результативно відповів Демид Євсюков.

Після того, як “Фенікс” власними ж силами повернув інтригу до матчу, команда знову взялася осаджувати ворота суперника. Й забити наприкінці матчу могли куди більше, ніж два голи. Але спочатку кількома відмінними моментами не скористався Денис Міхно, а потім бажання хлопців допомогти забити Владиславу Храпчуку, який зіграв дуже непоганий матч, кілька разів перешкодило їм самим забивати з вигідних позіцій.

Денису Міхну усе ж вдалося забити перед самим фінальним свистком, встановивши останочний рахунок матчу – 9:3. Свій гол Денис присвятив Даніілу Болдижеву, який вже місяць залишається поза грою після травми, отриманої у півфінальному матчі Літнього турніру з міні-футболу.

“Фенікс” набрає перші три очки у Кубку міста й лідирує поки у турнірній таблиці завдяки кращій різниці забитих та пропущених м’ячів.