Список новин
Літній Кубок з міні-футболу
19.07.2020

Генеральна репетиція

У центральному матчі останнього туру групового етапу Літнього турніру з міні- футболу зустрічалися команди, які вже забезпечили собі прямий вихід до півфіналу. Отже інтрига, власне, полягала лише у тому, на якому місці фінішують обидва лідери за підсумками першого етапу.

Завдання “Фенікса”, який фактично грає у “відпускному” режимі, були сформульовані Сергієм Гриценком на передматчевій розминці. Команді належало у матчі з сильним суперником відпрацювати як гру від оборони, так і атакуючу модель. На кожне завдання у “фіолетових” було по тайму.

Забігаючи наперед, скажемо, що з обома тренерськими установками команда впоралася дуже непогано. Нехай не засмучує вас підсумковий рахунок зустрічі, що став швидше наслідком слабкої реалізації моментів, аніж ігрової дісципліни. Причому моментів хлопці створили сьогодні чимало, перегравши суперника й по ударах у ствір воріт, й за точністю. Забракло ефективності.

Досить сказати, що у восьми з дев’яти польових гравців команди були сьогодні якщо не стовідсоткові, то як мінімум дуже непогані можливості для взяття воріт. Але фортуна сьогодні була не нашому боці.

“Фенікс” дуже здорово виглядав у першому таймі у грі від оборони. Вона стала певною мірою несподіванкою для валківчан, які подовгу тримали м’яч на своїй половині поля, не маючи можливості гру загострити. Усі продольні передачі практично “читалися” гравцями обох наших четвірок. А до першого взяття воріт, яке відбулося за дві хвилини до завершення першого тайму, призвела “обрізка" у нападі.

Сергій Гриценко не став змінювати початковий план на гру, й у другій половині зустрічі команда стала грати у звичний, більш відкритий футбол. Як наслідок, у нас стало з’являтися значно більше моментів. Не можна сказати , що “Фенікс” домінував на майданчику: гра у цілому було рівною. Обидві команди грали за рахунком. Але гострих моментів біля воріт Анатолія Наку у другому таймі істотно побільшало. Якщо у першій 20-хвилинці команди мали абсолютну рівність по ударах (по сім), то у другій половині зустрічі лише співвідношення ударів у ствір було 17-6 на нашу користь. І якби не блискуча гра кіпера суперників, то рахунок міг би змінитися не раз.

“Валки” контратакували, причому досить небезпечно. Але забили вдруге не в результаті однієї з таких контратак, а, як і в ситуації з першим взяттям наших воріт, через помилку, так би мовити, на рівному місці.

“Фенікс” перейшов на гру з п’ятьма польовими, причому й тут команда виглядала досить непогано, злагоджено й дісципліновано, створивши чимало небезпечних моментів, але так і не забивши.

У підсумку “фіолетові” зазнали першої поразки у турнірі, що, втім, не зіпсувало настрою – аж надто непогано команда виглядала у цьому матчі, який став свого роду генеральною репетицією перед майбутніми фінальними баталіями.

Наш суперник у півфіналі визначиться за протистоянням “Колоса” з Дергачів та “Бенфіки”. ДЮСШ “Валки” ж у разі перемоги своєї команди 2006 року у стикувальному матчі з ФК “Чкалівське” має всі шанси зіграти чисто валківський півфінал.

Дати фінальних зустрічей поки не відомі. Але наймовірніше турнір завершиться до 2-го серпня.