Чемпіонат Харкова
10.01.2020

Набута гра

Аби повернути свою звичну гру, "Феніксу" довелося змінити зал. Тільки-но команда полишила гидку гуму динамівського манежу, й гра знов стала звичною - яскравою, технічною. Власне, всі основні невдалі матчі сезону були програні саме на "Динамо".

Спорткомплекс "Мобіль" – абсолютна копія спортмайданчиків, на яких команда проводить більшість матчів чемпіонату України. Терафлексове покриття, звісно, - не звичний домашній паркет. Та головне - що й не гума, до того ж, не аби як зношена. М’яч не "зажовувався", швидко переміщувався майданчиком, й практично всі задумки тренерів хлопцям вдалося виконати. А головне - ми нарешті побачили гру, за якою скучили. Та ще й у матчі з більш аніж серйозним суперником.

ДЮСШ-12 (2004) – команда, що виступає у Чемпіонаті Харкова поза конкурсом через те, що знаходиться в іншій віковій групі, як і "Перша столиця" (2004), якій ми програли останній матч року. При цьому свою особисту зустріч команда дванадцятої Спортшколи у ровесників з „Першої столиці“ переконливо виграла 6:2. Й у переддень сьогоднішьої зустрічі нас з підопічними Сергія Шалбаяна розділяли лише два очки. А отже поразка могла опустити „Фенікс“ за межі четвірки чвертьфіналістів нашої групи „А“. Це означало, що відступати просто нема куди.

З першої й до останньої хвилини гравці ДЮСШ-12 застосовували високий пресинг, накриваючи наших гравців одразу у штрафному майданчику. За цих умов точність передач виходила на перший план, і у цьому компоненті гри нашим хлопцям сьогодні не було рівних. Працювало все: „стіночки“, забігання, стандарти. Обидві четвірки виглядали дуже здорово, багато атакували й дуже дісципліновано, практично безпомилково грали в обороні.

І якщо у першому таймі три м’ячі команда забила на контратаках, зосереджуючись в основному на обороні власних воріт, то у другому таймі „Фенікс“ вже грав першим номером, що, безумовно, порадувало.

Не розчарувала й друга команда, обігравши „Бенфіку“ (4:3) після програного з рахунком 0:1 першого тайму. І нехай „Фенікс-2“ виграє більше на характері, важливо, що цього характеру хоч відбавляй!

У неділю обидві наші команди проведуть чергові матчі Чемпіонату Харкова. На жаль, знову на „Динамо“. Основа гратиме проти „Торпедо“ (Бабаї), друга команда – проти ХТЗ-2, яка поки що не втратила жодного очка у своїй групі.