Чемпіонат України
19.11.2019

Золочівский гольовий дебют Ходацького

Чи зуміє «Фенікс» відновитися після вчорашньої поразки від «Першої столиці» у другому матчі Чемпіонату України U15? У вранішньому матчі другого туру проти господарів залу, які мали вчора лише одну гру (команда з Авдіївки не приїхала до Золочіва) хлопці відповіли на це запітання ствердло. Та ще й як! Вже на першій хвилині м'яч після потужного удару Івана Конькова опинився у сітці воріт золочівської ДЮСШ.

«Фенікс» не давав супернику прийти до тями, провівши поки, мабуть, свій кращий тайм у цьому ще неривалому чемпіонаті. Обидві четвірки здорово виглядали на майданчику. Багато комбінували, боролися, били по воротах й намагалися діяти з вигадкою. До перерви у воротах, що їх захищав Ярослав Овсянніков, побувало ще чотири м'ячі. При цьому наш кіпер Ельдар Братчук свої ворота зберіг на замку.

Рахунок 5:0 заспокоїв хлопців, але не тренерів. Сергій Гриценко та Юрій Ващенко дуже добре пам'ятали вчорашню гру з «Соколом», у якій «Фенікс» теж швидко повів з рахунком 3:0, у підсумку дозволивши супернику весь матч грати з собою у нервові доганялки. Отже саме про це й говорили коучі з тренерами у перерві. Втім, не допомогло. Вже з перших хвилин другого тайму команда заграла вальяжно, повіривши у свою перемогу. І внаслідок м'яч таки влетів у ворота Ельдара Братчука. До того ж, який це був гол! Єгор Шишкін пробив через себе, і м'яч полетів у «дев'ятку» воріт Ельдара Братчука, який вийшов далеко.

За дві хвилини господарі майданчика забили вдруге. Щоправда, на цей м'яч ми відповіли миттєво – дебютним голом у Чемпіонатах України Данііла Ходацького. Але сама гра вже більше скидалася на «гойдалки». А коли на 26-ій хвилині ми пропустили втретє, суперник відчув, що гру ще можна врятувати. Гра стала нервовою й почасти брутальною. Суперники на двох набрали сім фолів у другій половині зустрічі, п'ять з яких припали на долю господарів залу.

Наші у цій боротьбі не просто не поступалися, але й здебільшого виходили переможцями, чого ми не бачили у вчорашній зустрічі з «Першою столицею». Особливо радує, що знайшов своє місце у команді Артем Шевченко. Його впевнена гра на позіції «стовба» теж допомагала нам контролювати м'яч й атакувати, а ще – виходити з оборони, коли суперник пресингував.

На другий тайм припали й усі шість «гірчичників» матчу, порівну розподілені між командами. Причому для Андрія Паршина, який отримав дві жовті картки за дві хвилини, вони обернулися видаленням.

Здебільшого «Фенікс» непогано контролював м'яч, але до взяття воріт це не призвело. А ефектну крапку у матчі команда поставила останньої хвилини, коли після тайм-ауту хлопці здорово й оригінально розіграли вільний удар.

У цьому матчі окремо варто відзначити відмінну точність хлопців. З 25 ударів по воротах 21 потрапив у ствір. Дя порівняння, з 24 ударів по наших воротах у ствір влучили тільки десять.

За дві години «Фенікс» гратиме з одним із головних фаворитів нашої групи – ДЮСШ Валки. Поки ж команда знаходиться у першій трійці, отримавши дві перемоги у трьох матчах. Нагадаємо, що до фінальної частини Чемпіонату України вийдуть по чотири перші команди з кожної групи.