Список новин
Чемпіонат України
18.11.2019

Впевнений старт «Фенікса»

«Фенікс» стартує з перемоги у відбірковому етапі Чемпіонату України у групі «В», який, нагадаємо, цього року відбувається у старшій віковій категорії – U15.

Команда добиралася з пригодами, втративши 40 хвилин у пробці на окружній, але часу на «розкачку» хлопцям не знадобилося. Вже на шостій хвилині команда вела 3:0 після м'яча Болдижева та дубля Долгулі.

Впевнена, здавалося б, перевага розтанула, втім, вже за хвилину, коли суперник забив двічі. Але у цьому матчі все розвивалося досить швидко – ще за 60 секунд Артем Шевченко встановив перевагу у два м'ячі. Але і з цією перевагою команда, яка набрала до перерви небезпечні п'ять фолів, перший тайм не завершила – Кирило Бех забив із штрафного «у роздягальню».

Другий тайм розпочався з гола-красеня Микити Боднаря. Його дальній удар у дев'ятку після розіграшу кутового став однією з прикрас цього матчу.

Дальша гра нагадувала гойдалки – «Сокіл» скорочував розрив у рахунку до мінімуму, ми знову відновлювали хитку перевагу у два м'ячі. Наприкінці зустрічі підопічні Костянтина Лисконога перейшли на гру з п'ятьма польовими, яка, втім, не привела до небезпечних моментів біля наших воріт, якщо не рахувати пари ударів з дальньої дистанції. А на останній хвилині Даня Дудін спіймав суперника на помилці й дальнім ударом у порожні ворота встановив остаточний рахунок у цьому матчі – 7:5.

Наступну гру команда проведе вже за годину – проти «Першої столиці». Усього за три дні «Феніксу» належить відіграти шість матчів у Золочіві.