Список новин
Кубок Харкова
26.10.2019

Перемога з бронзовим відтінком

У матчі за “бронзу” “Фенікс” та ДЮШ “Волна”, які виграли свої відбіркові групи, але програли півфінали з однаковим рахунком (3:7), хотіли просто швидше дограти турнір, який, схоже, подумки вже давно закінчили. Перший тайм пройшов з помітною ігровою перевагою “Фенікса”, а тренерський штаб в особі Олександра Кузьменка та Костянтина Татаренка обрав тактику гри “другим номером”. І до перерви ця ставка спрацювала, оскільки Олег Агафонов зумів зберігти ворота “на замку”. До слова, голкіпер суперників став одним з головних діючих осіб минулого поєдинку. Як не намагалися наші хлопці вразити ціль, у першій 20-хвилинці зробити цього не зуміли. Зате ДЮСШ “Волна” одним зі своїх нечисленних шансів зуміла скористатися. Капітан команди Костянтин Заіка знайшов точним пасом Андрія Сидоренка, який забив ефектний гол: м’яч, влучивши у перекладину, опинився у сітці воріт Ельдара Братчука.

Повівши у рахунку, суперники “Фенікса” знову “закрилися” на свої половині майданчика, й гострі епізоди час від часу виникали у володіннях Олега Агафонова. Хлопці повністю дотримувалися тактики, обраної для гри. Вони подовгу розігрували м’яч, намагаючись знайти проломи в обороні суперника. І якщо у першому таймі глядачі побачили лише один гол, то вже у другій 20-хвилинці команди спромоглися тричі вразити ціль.

Спочатку був відмінний привід порадіти уболівальникам “Фенікса”, оскільки вже у дебюті тайму рахунок зрівнявся. Фланговий прохід Івана Конькова завершився прострілом, й першим до м’яча встиг Данііл Болдижев, який пробив зльоту точно у верхній кут воріт - без шансів для голкіпера суперника.

Ближче до середини другого тайму “Фенікс” провів ефектну триходову комбінацію, повівши у рахунку. Іван Коньков, обігравши суперника, відпасував на Михайла Солдатенка, який зробив результативну передачу на Максима Долгулю. У цій ситуації тренерському штабу команди ДЮСШ “Волна” треба було вживати термінових заходів. І тактика з використанням п’ятого польового гравця принесла їй успіх: “білі” зуміли розіграти зайвого, й після пострілу Іван Коньков зрізав м’яч у власні ворота.

Далі пішла гра на зустрічних курсах, й було помітно, що суперники не хочуть доводити до серії 6-метрових ударів. У завершальній стадії поєдинку ближчими до успіху були гравці “Фенікса”, але “Волна” вистояла, й результат протистояння вирішувався у післяматчевій “лотереї”.

У цій грі нервів успіх опинився на боці наших хлопців. Два удари з 6-метрової позначки відбив Володимир Лазеба, а його колега з амплуа Олег Агафонов свою спробу не реалізував, пробивши повз ворота. Своєю чергою власними шансами скористалися Данііл Ходацький, Михайло Солдатенко і Артем Шевченко, а вирішального удару завдав Данііл Болдижев, принісши своїй команді перемогу. А разом з нею – бронзові нагороди турніру.

Обидві команди з полегшенням сприйняли завершення турніру, який явно затягнувся. “Фенікс”, який вже протягом місяця працює у залі і навіть виграв тут свій перший турнір сезону, важко виглядає на штучному газоні вже кілька останніх ігор. ДЮСШ “Волна” ж у принципі стала головним героєм фінального дня. Команда Олександра Кузьменка та Костянтина Татаренка завершувала Кубок з великими кадровими проблемами, маючи лише двох гравців на лаві запасних.

Незважаючи на змазаний фінал турніру, подякуємо за нього хлопцям. Команда дуже непогано виглядала у груповому етапі, а півфінал став єдиним програним матчем у цьому турнірі. Попереду у хлопців вже за п’ять днів – Futsal Open Children Cup “Olimpia”, який відбудеться у Дніпрі 31 жовтня-1 листопада, а вже менше ніж за місяць “Фенікс” стартує у Чемпіонаті України.