Список новин
Кубок Харкова
25.08.2019

Переможний старт «Фенікса»

«Фенікс» ламає неприємну для себе традицію програвати стартовий матч нового сезону. В об'єднаній лізі 2005-2006 (а саме такий Регламент нового Кубку Харкова), команда одразу ж стартувала матчем із суперником не своєї вікової категорії. Перебудовані ігрові четвірки (у лазареті «Фенікса» одразу четверо: Іванюженко, Солдатенко, Ходацький та Шевченко) виглядали як для початку сезону дуже непогано. Безумовно, у грі команди сьогодні була певна частка браку, але хлопці з лишком компенсували його бажанням, боротьбою на кожній ділянці поля й залізним характером.

Поступово нарощуючи оберти, команда взялася створювати гольові моменти. Й на восьмій хвилині капітан «Фенікса» Даня Дудін здорово сходу пробив у дальній кут воріт. З нашою мінімальною перевагою команди й пішли на перерву. А ледь хвилинна стрілка зробила два оберти у другій половині зустрічі, як обрізка при виконанні стандарту призвела до виходу сам на сам, й суперник рахунок зрівняв.

«Фенікс» накрутив темп, зміни четвірок стали відбуватися швидше, й як наслідок моменти біля воріт «Слави» стали виникати частіше. Гравці команди суперника стали фолити частіше, не встигаючи за переміщеннями та діагональними передачами наших хлопців. Вже за 5 хвилин після того, як рахунок став нічийним, розпочалася ударна 6-хвилинка «Фенікса»: Даня Болдижев, Демід Євсюков та Кирило Горбатенко тричі вразили ворота суперника, встановивши остаточний рахунок 4:1.

Останні дві хвилини матчу команда провела з п'ятьма польовими гравцями, але серйозних гольових моментів не створила, втім, і біля власних воріт нічого супернику не дозволила.

Отже команда набирає стартові три очки й очікує не лише на дату наступного матчу, але й, власне, на остаточний формат турніру – загальну кількість команд та склад груп, яких, за попередньою інформацією, буде дві по 9-10 команд.