Чемпіонат України
27.01.2021

“Хет-трик” Боднаря приносить «Феніксу» перемогу над «Гопри»

«Фенікс» отримує першу перемогу в основний час над «Гопри». Дисциплінована гра всієї команди, надійна гра у воротах Вови Лазеби та “хет-трик” Микити Боднаря приносять Феніксу такі важливі три очки у боротьбі за медалі. «Фіолетові» навіть встигли побути на першому місці у турнірній таблиці, але буквально двійку хвилин, доки не закінчилася паралельна гра, у якій ДЮСШ-25 розгромила знекровлений «Іллічівець» 19:5.

З «Іллічівця», до слова, розпочався сьогоднішній день команди. Хлопці вирішили підтримати травмованого вчора у матчі з нами гравця чорноморської команди Олександра Васильєва, передавши йому перед початком сьогоднішніх ігор командний вимпел, на якому кожен написав свої побажання.

Сам же матч із «Гопри» хлопці провели досить зріло та із запасом міцності. Здавалося, що команда будь-якої хвилини може «додати», та цього, на щастя, не знадобилося. З перших же хвилин «фіолетові» позначили свою перевагу на майданчику, що втілилося спочатку у гол Боднаря на сьомій хвилині, а потім - у гол після точного удару Болдижева. Після другого пропущеного м’яча команда із Херсонської області перейшла на гру з п’ятьма польовими, а «Фенікс» почав грати за рахунком, обороняючись грамотно та організовано. «Гопри» створили кілька досить небезпечних моментів біля наших воріт, але на останньому рубежі здорово відстояв Лазеба, зігравши сьогодні свій другий «сухий» матч у луцькому турі.

У другому таймі «Фенікс» повністю грав за рахунком, віддавши ігрову ініціативу супернику й обмежуючись контратаками. На 20-й хвилині Боднар оформив дубль, а ще за 10 хвилин – “хет-трик”, зробивши, мабуть, найдорожчий подарунок своїй мамі, яка відзначає сьогодні день народження.

П’ятий гол міг забити Лазеба, та його удару по порожніх воротах суперника ледь забракло точності.

«Фенікс» спокійно довів матч з одним із основних конкурентів у боротьбі за медалі до впевненої перемоги, зберігши емоційні та фізичні сили на заключну гру туру із шосткинською «Барсою», яка показує у Луцьку дуже хорошу гру.