Список новин
Чемпіонат України
26.11.2020

Бог любить трійцю

«Фенікс» одержує першу перемогу в основний час на Чемпіонаті України U15 з футзалу, отримуючи перші повноцінні три очки, й піднімається на шостий рядок турнірної таблиці.

Ранкові матчі ніколи не були у хлопців у фаворі. Й сьогодні на підйом зрання можна списати ряд нереалізованих практично стовідсоткових моментів, але у цілому команда була гарною.

«Фенікс» забив три м’ячі, довівши свою переможну серію протистояння з хмельницьким «Соколом» до трьох матчів. Ця поразка стала для соколят першою втратою очок на турнірі, а для «Фенікса», сподіватимемося, - входженням до групи команд, які боротимуться за медалі національної першості.

Перший небезпечний момент у сьогоднішній зустрічі виник біля наших воріт, але здорово зіграв Лазеба. Далі ініціатива потроху стала переходити до «фіолетових» та матеріалізувалася після точного удару Микити Боднаря вже на четвертій хвилині матчу.

Забитий м’яч дещо заспокоїв гру й додав упевненості нашій команді. Тим більше, що вже незабаром Ходацький здорово знайшов на дальній штанзі Долгулю, хоча той якимсь чудом примудрився не влучити у порожні ворота.

Гра давалася. На дев’ятій хвилині Данило Болдижев та Демид Євсюков ідеально розіграли «стіночку», й Демид ювелірним пасом вивів свого партнера сам на сам з кіпером суперника. Удар Болдижева був точним.

2:0 після першого тайму, як це часто трапляється останнім часом, утнув з нами лихий жарт, розслабивши гравців. Й вже за дві хвилини після початку другої половини зустрічі гравці «Сокола» спіймали на помилці першу четвірку, яка у повному складі побігла атакувати, й Артем Лисенко скоротив відставання своєї команди до мінімуму.

Проте ігрову ініціативу «Фенікс» не втратив. Не реалізувавши ще двійку вигідних моментів, команда усе ж забила. Максим Долгуля замкнув на дальній штанзі передачу Данііла Дудіна, встановивши остаточний рахунок у цьому матчі – 3:1.

Останні хвилини зустрічі «Сокіл» провів з п’ятьма польовими гравцями, де роль п’ятого виконував Владислав Житниковський, воротар команди. Але наші хлопці спокійно і грамотно оборонялися, не дозволивши супернику скористатися жодною перевагою гри вп’ятьох.

На сам кінець зустрічі Артем Шевченко міг забити четвертий м’яч, але не влучив по порожніх воротах.

«Фенікс» отримує дуже важливу перемогу й готується до вечірнього матчу проти господарів цього виїзного туру – чорноморського «Іллічівця».